כתב ויתור

אתר זה מיועד למבוגרים (18+). אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו, חלק מהעוגיות באתר זה נחוצות בהחלט ולא ניתן להשבית אותן. בלחיצה על כפתור כניסה לאתר אני מקבל את הדברים הבאים:

אני בן\בת 18 ומעלה ואני מודע לכך שאתר זה מספק תוכן / מוצרים הקשורים לקנאביס.
לא אשתמש במידע המופיע באתר זה לפעילות בלתי חוקית כלשהי.
אני מסכים לאפשר שמירת קובצי Cookie מאתר זה במחשב שלי.

מדיניות פרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. המדיניות של Puffit היא לכבד את פרטיותך בכל מידע שנאסוף ממך ברחבי אתר האינטרנט שלנו, http://puffit.net, ואתרים אחרים שבבעלותנו.
אנו מבקשים מידע אישי רק כאשר אנו זקוקים לו באמת בכדי לספק לך שירות. אנו אוספים אותו באמצעים הוגנים וחוקיים, בידיעתך ובהסכמתך. כמו כן, הודענו לך מדוע אנו אוספים אותו וכיצד ישמש אותו.
אנו שומרים מידע שנאסף רק כל עוד יש צורך לספק לך את השירות המבוקש שלך. על הנתונים שנאחסן, אנו מגנים על אמצעים מקובלים מסחרית למניעת אובדן וגניבה, כמו גם גישה, גילוי, העתקה, שימוש או שינוי בלתי מורשים.
איננו חולקים מידע המזהה באופן אישי בפומבי או עם צדדים שלישיים, למעט כאשר נדרש על פי החוק.
האתר שלנו עשוי לקשר לאתרים חיצוניים שאינם מופעלים על ידינו. שים לב שאין לנו שום שליטה בתוכן ובפרקטיקות של אתרים אלה, ואיננו יכולים לקבל אחריות או אחריות על מדיניות הפרטיות שלהם.
אתה רשאי לסרב לבקשתנו למידע האישי שלך מתוך הבנה שאולי לא נוכל לספק לך כמה מהשירותים הרצויים לך.
המשך השימוש שלך באתר שלנו ייחשב כקבלת הנוהגים שלנו בנושא פרטיות ומידע אישי. אם יש לך שאלות לגבי האופן שבו אנו מטפלים בנתוני משתמש ובמידע אישי, אל תהסס לפנות אלינו.
מדיניות זו תקפה החל מה-20 בספטמבר 2020.

תנאי השירות

סקירה כללית

אתר זה מופעל על ידי Puffit. ברחבי האתר, המונחים “אנחנו”, “אותנו” ו”שלנו “מתייחסים ל- Puffit. חברת פאפיט מציעה אתר זה, כולל כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה עבורכם, המשתמש, בתנאי לקבלת כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות המופיעים כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או רכישת משהו מאיתנו, אתה עוסק ב”שירות “שלנו ומסכים להיות מחויב לתנאים וההגבלות הבאים (” תנאי שירות “,” תנאים “), כולל אותם תנאים והגבלות ומדיניות נוספים. מוזכר כאן ו / או זמין באמצעות היפר-קישור. תנאי שירות אלה חלים על כל משתמשי האתר, לרבות ללא הגבלה משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו / או תורמים של תוכן.

אנא קרא בעיון את תנאי השירות הללו לפני כניסה לאתר שלנו או שימוש בו. על ידי גישה או שימוש בכל חלקי האתר, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי להיכנס לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאי שירות אלה נחשבים כהצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

כל תכונות או כלים חדשים שנוספו לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאי השירות. תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק בדף זה מדי פעם אם קיימים שינויים. המשך השימוש שלך או הגישה לאתר בעקבות פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלה.

סעיף 1 – תנאי חנות מקוונים

בהסכמתך לתנאי שירות אלה, אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, או שאתה בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך והענקת לנו את הסכמתך ל אפשר לכל אחד מהתלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה.

אינך רשאי להשתמש במוצרינו למטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית כלשהי, וכן אינך רשאי בשימוש בשירות להפר כל חוקים בסמכותך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).

אסור לך להעביר תולעים או וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.

הפרה או הפרה של כל אחד מהתנאים תביא לסיום מיידי של השירותים שלך.

סעיף 2 – תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות לכל אדם מכל סיבה שהיא ובכל עת.

אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה וכולל העברות (א) ברשתות שונות; ו (ב) שינויים להתאמה ולהתאמה לדרישות הטכניות של רשתות או התקנים מחוברים. פרטי כרטיס אשראי מוצפנים תמיד במהלך העברה ברשתות.

אתה מסכים שלא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לנצל כל חלק מהשירות, להשתמש בשירות, או לגשת לשירות או לכל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב מאתנו. .

הכותרות המשמשות בהסכם זה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו בדרך אחרת על תנאים אלה.

סעיף 3 – דיוק, שלמות וזמינות המידע

איננו אחראים אם המידע המוצג באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע עיקריים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מתוזמנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.

אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תכני אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתרנו. אתה מסכים שבאחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 – שינויים בשירות ובמחירים

מחירי המוצרים שלנו עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה בכל עת.

לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד ג ‘כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקת השירות.

סעיף 5 – מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)

מוצרים ושירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי דרך האתר. למוצרים או שירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.

עשינו כל מאמץ להציג את הצבעים והתמונות בצורה מדויקת ככל האפשר